*Alfabetik sıralama yapılmıştır.



Asuman S.CÜMERT
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 13.15 - 13.55


Ayça ÖZER
Müzik Öğretmeni
Salı 09.55 - 10.35


Bahar YAĞDIRAN
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 11.45 - 12.25


Benjamin CELLIER
Fransızca Öğretmeni
Salı 11.45 - 12.25


Berrin GÜRBÜZ
Sınıf Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40


Betül BIÇAKCI
İngilizce Öğretmeni
Cuma 09.55 - 10.35


Bilal TONK
Beden Eğitimi Öğretmeni
Salı 10.50 - 11.30


Birnur EGE
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Pazartesi 09.55 - 10.35


Cedric CHABRİERES
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 11.45 - 12.45


Çiğdem ATEŞ
Fen Bilgisi Öğretmeni
Pazartesi 09.55 - 10.35


Claudia SEVİM
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 16.00 - 16.40


Ebru AKDAĞ
Sınıf Öğretmeni
Salı 14.10 - 14.50


Fergül KAYA
Beden Eğitimi Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40


Gülcihan ÖZCAN
Fen Bilgisi Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40


Gülsün AKBABA
Fransızca Öğretmeni
Salı 11.45 - 12.25
Salı 13.15 - 13.55


Hakan TOKDEMİR
Türkçe Öğretmeni
Cuma 09.00 - 09.40


Hatice KAHVECİOĞLU
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Çarşamba 11.35 - 12.15


Hülya HALICIOĞLU
Fransızca Öğretmeni
Salı 11.45 - 12.25


İlknur BAYKAL
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 10.50 - 11.30


İlknur ÇEVİK
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Katia Lucie ZANIC
Fransızca Öğretmeni
Salı 13.15-13.55
Cuma 10.50 - 11.30


Laetitia MERAND
Fransızca Öğretmeni
Perşembe 09.00 - 09.40


Marıe LESVIGNE
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 16.00 - 16.40


Mehmet ÖKSÜZ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.55


Özde ALICIOĞLU
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Perihan PEKEL
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 09.55 - 10.35


Ramazan BUDAK
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Pazartesi 10.50 - 11.30


Seçil ACAR
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 09.55 - 10.35


Selcen KIRITOĞLU ÖZDİL
Türkçe Öğretmeni
Salı 13.15 - 13.55


Selin ÖZKAN
Sınıf Öğretmeni
Salı 09.55 - 10.35


Semra İNCE
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 11.45 - 12.25


Senem TURAN
Fransızca Öğretmeni
Cuma 10.50 - 11.30


Süeyla YILDIRIM
Fransızca Öğretmeni
Salı 11.45 - 12.25


Yaşariye YALÇIN
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Pazartesi 09.00-09.40


Yeliz AÇIKBAŞ
Fransızca Öğretmeni
Cuma 10.50 - 11.30


Yeliz ALPAY
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 10.50 - 11.30


Yıldırım KARAKAŞ
Sınıf Öğretmeni
Salı 09.55 - 10.35