*Alfabetik sıralama yapılmıştır.



Asuman S.CÜMERT
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 10.45 - 11.25


Bahar GÜZELOĞLU
Sınıf Öğretmeni
Salı 13.15 - 13.55


Benjamin CELLIER
Fransızca Öğretmeni
Perşembe 09.00 - 09.40
Perşembe 15.50 -16.30


Berrin GÜRBÜZ
Sınıf Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40


Betül BIÇAKCI
İngilizce Öğretmeni
Cuma 09.55 - 10.35


Bilal TONK
Beden Eğitimi Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40


Birnur EGE
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40


Cedric CHABRİERES
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 14.05 - 14.45
Çarşamba 09.55 - 10.35
Perşembe 13.15 - 13.55


Çiğdem ATEŞ
Fen Bilgisi Öğretmeni
Pazartesi 13.15 - 13.55


Claudia SEVİM
Fransızca Öğretmeni
Salı 10.45 - 11.25
Perşembe 15.50 - 16.30


Ebru AKDAĞ
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 10.45-11.25


Esma Gülfer TEKİN
Sınıf Öğretmeni
Perşembe 10.45 - 11.25


Fergül KAYA
Beden Eğitimi Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40


Gülcihan ÖZCAN
Fen Bilgisi Öğretmeni
Pazartesi 11.35 - 12.15


Gülsün AKBABA
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 09.55 - 10.35
Cuma 11.35 - 12.15


Hakan TOKDEMİR
Türkçe Öğretmeni
Pazartesi 11.35 - 12.15


Hatice KAHVECİOĞLU
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Çarşamba 11.35 - 12.15


Hülya HALICIOĞLU
Fransızca Öğretmeni
Salı 15.00 - 15.40
Perşembe 15.50 - 16.30


İlknur BAYKAL
Sınıf Öğretmeni
Perşembe 11.35 - 12.15


İlknur ÇEVİK
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Katia Lucie ZANIC
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Cuma 11.35 - 12.15


Laetitia MERAND
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.55 - 10.35
Salı 10.45 - 11.25


Marıe LESVIGNE
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 14.05 - 14.45
Salı 15.00 - 15.40
Perşembe 13.15 - 13.55


Mehmet ÖKSÜZ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.55


Meral Yiğit HELALPARA
Müzik Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40


Özde ALICIOĞLU
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Ramazan BUDAK
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Pazartesi 11.35 - 12.15


Seçil ACAR
Matematik Öğretmeni
Salı 10.45 - 11.25


Selcen KIRITOĞLU ÖZDİL
Türkçe Öğretmeni
Pazartesi 11.35 - 12.15


Selin ÖZKAN
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 09.00-09.40


Semra İNCE
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Pazartesi 14.05 - 14.45


Senem TURAN
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 14.05 - 14.45
Salı 10.45 - 11.25


Süeyla YILDIRIM
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Perşembe 13.15 - 13.55


Yaşariye YALÇIN
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Pazartesi 09.00-09.40


Yeliz AÇIKBAŞ
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Pazartesi 09.55 - 10.35


Yeliz ALPAY
Matematik Öğretmeni
Salı 10.45 - 11.25


Yıldırım KARAKAŞ
Sınıf Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40