Amandine HEURTEL Fransızca Öğretmeni 4.Sınıflar Cuma 09.40 - 10.20 7.Sınıflar Çarşamba 12.10-12.50 | |
Asuman S.CÜMERT Sınıf Öğretmeni Salı 09.40 - 10.20 | |
Ayada BRAHAM Fransızca Öğretmeni 3.sınıflar Çarşamba 10.30 - 11.10 6.sınıflar Salı 16.00 - 16.40 | |
Ayça ÖZER Müzik Öğretmeni Pazartesi 08.50 - 09.30 | |
Bahar YAĞDIRAN Sınıf Öğretmeni Salı 11.20 - 12.00 | |
Berrin GÜRBÜZ Sınıf Öğretmeni Cuma 10.30 - 11.10 | |
Betül BIÇAKCI İngilizce Öğretmeni Cuma 08.50 - 09.30 | |
Betül ÖZKAN Sınıf Öğretmeni Çarşamba 09.40 - 10.20 | |
Bilal TONK Beden Eğitimi Öğretmeni Pazartesi 08.50 - 09.30 | |
Birnur EGE Görsel Sanatlar Öğretmeni Pazartesi 08.50 - 09.30 | |
Çiğdem ATEŞ Fen Bilgisi Öğretmeni Cuma 9.40 - 10.20 | |
Deniz ATALAY İlköğretim Okulu Müdürü Randevu ile | |
Esra ÇAKIR Sosyal Bilgiler Öğretmeni Salı 10.30 - 11.10 | |
Esra ÇAKIR Fransızca Öğretmeni Salı 10.30 - 11.10 | |
Eve JEANNE Fransızca Öğretmeni 8.sınıflar Perşembe 14.20 - 15.00 | |
Fatih TUNCER Görsel Sanatlar Öğretmeni Pazartesi 08.50 - 09.30 | |
Fergül GÜLKAN Beden Eğitimi Öğretmeni Pazartesi 08.50 - 09.30 | |
Gülcihan DALKIRAN Fen Bilgisi Öğretmeni Cuma 9.40 - 10.20 | |
Gülsün AKBABA Fransızca Öğretmeni 3. Sınıflar Çarşamba 10.30 - 11.10 | |
Hakan TOKDEMİR Türkçe Öğretmeni Çarşamba 13.30 - 14.10 | |
Hatice ÖZDENİZYARAN Fransızca Öğretmeni 1. Sınıflar Pazartesi 12.00- 12.40 5.Sınıf Deb. Pazartesi 13.30 - 14.10 | |
İlknur BAYKAL KÖK Sınıf Öğretmeni Pazartesi 11.20 - 12.00 | |
İlknur ÇEVİK Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen Her gün randevu ile | |
Işıl GÖNCÜOĞLU Sınıf Öğretmeni Cuma 10.30 - 11.10 | |
Katia Lucie ZANIC SEZİK Fransızca Öğretmeni 5. Sınıf Deb. 13.30 - 14.10 6. Sınıf Deb. Çarşamba 13.30 - 14.10 | |
Mehmet ÖKSÜZ Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Pazartesi 6.Ders: 13.30 - 14.10 | |
Mustafa KIN Sınıf Öğretmeni Pazartesi 11.20 - 12.00 | |
Nathalie GOOSSENS Fransızca Öğretmeni 1.Sınıflar Pazartesi 12.00 - 12.40 2.Sınıflar Salı 09.40 - 10.20 | |
Özde ALICIOĞLU ALPARSLAN Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen Her gün randevu ile | |
Öznur ÖZTORUN Fransızca Öğretmeni 2.Sınıflar Salı 09.40 - 11.20 5.Sınıf Deb. 13.30 - 14.10 | |
Perihan PEKEL Sınıf Öğretmeni Pazartesi 11.20 - 12.00 | |
Ramazan BUDAK Sosyal Bilgiler Öğretmeni Cuma 11.20 - 12.00 | |
Ruşen Kesim AYARCI Ortaokul Müdür Yardımcısı Randevu ile | |
Seçil ACAR Matematik Öğretmeni Salı 09.40 - 10.20 | |
Selcen KIRITOĞLU ÖZDİL Türkçe Öğretmeni Perşembe 11.20 - 12.00 | |
Selin ÖZKAN Sınıf Öğretmeni Salı 11.20 - 12.00 | |
Semra İNCE Fransızca Öğretmeni 6.Sınıflar Salı 16.00 - 16.40 8.Sınıflar Perşembe 14.20 - 15.00 | |
Senem TURAN YAYGIR Fransızca Öğretmeni 4.Sınıflar Cuma 09.40 - 10.20 6. Sınıf Deb - Çarşamba 13.30 - 14.10 | |
Şermin BARAN ÖNER Fransızca Öğretmeni 3.Sınıflar Çarşamba 10.30 -11.10 | |
Severine VIADERE Fransızca Öğretmeni 5.Sınıf Av. Çarşamba 11.20 - 12.00 | |
Süeyla YILDIRIM İlkokul Müdür Yardımcısı Randevu ile | |
Yeliz AÇIKBAŞ Fransızca Öğretmeni 1.Sınıflar Pazartesi 12.00 - 12.40 5.sınıf Av. Çarşamba 11.20 - 12.00 | |
Yeliz ALPAY Matematik Öğretmeni Salı 10.30 - 11.10 | |
Zümran YARAN Fransızca Öğretmeni 2.sınıflar Salı 09.40 - 10.20 5.sınıf Av. Çarşamba 11.20 - 12.00 | |
*Alfabetik sıralama yapılmıştır.