Veli Görüşme Saatleri



*Alfabetik sıralama yapılmıştır.



Abdullah ALTAY
Matematik Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Çarşamba 13.10 - 13.50


Ahmet SAĞIROĞLU
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 09.50 - 10.30
Cuma 09.50 - 10.30


Aliye Seçkin KABAL
Felsefe Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40
Perşembe 13.10 - 13.50


Amandine HEURTEL
Fransızca Öğretmeni
3. Sınıflar Salı 5. Ders: 12.40 - 13.20
4. Sınıflar Pazartesi 4. Ders: 11.10 - 11.50


Anna ATİK
Fransızca Öğretmeni
Perşembe 09.00 - 09.40
Cuma 14.00 - 14.40


Arzu ONARANEL
Fizik Öğretmeni
Her gün randevu ile


Asuman S.CÜMERT
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 3. Ders: 10.20 - 11.00


Ayça ÖZER
Müzik Öğretmeni
Salı 1. Ders: 08.40 - 09.20


Aylin GÜLER
Müzik Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Cuma 09.50 - 10.30


Aysel SARIZEYBEK
Beden Eğitimi Öğretmeni
Her gün randevu ile


Bahar YAĞDIRAN
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 6. Ders: 13.30 - 14.10


Barbaros Yiğit KONUK
İngilizce Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40
Cuma 08.10 - 08.50


Berkan USLUCAN
Tarih Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Cuma 09.50 - 10.30


Berrin GÜRBÜZ
Sınıf Öğretmeni
Salı 6.Ders: 13.30 - 14.10


Betül BIÇAKCI
İngilizce Öğretmeni
Pazartesi 5. Ders: 12.40 - 13.20


Betül ÖZKAN
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 4. Ders: 11.10 - 11.50


Bilal TONK
Beden Eğitimi Öğretmeni
Salı 1.Ders: 08.40 -09.20


Birnur EGE
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Salı 1. Ders: 08.40 - 09.20


Buğra BOYACIOĞLU
Beden Eğitimi Öğretmeni
Perşembe 09.00 - 09.40
Cuma 13.00 - 13.40


Burcu IRMAK
Coğrafya Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40
Perşembe 09.00 - 09.40


Burcu TÜZÜN
İngilizce Öğretmeni
Salı 08.10 - 08.50
Cuma 14.50 - 15.30


Çağdaş YÜKSEL
Coğrafya Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Salı 09.00 - 09.40


Cem SENKOŞ
Fizik Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40
Perşembe 09.00 - 09.40


Çiğdem ATEŞ
Fen Bilgisi Öğretmeni
Salı 4. Ders: 11.10 - 11.50


Claudia SEVİM
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 7.Ders: 14.20 - 15.00


Claudia SEVİM
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 7.Ders: 14.20 - 15.00


Deniz ATALAY
İlköğretim Okulu Müdürü
Randevu ile


Deniz Çağlar IŞILDAK
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40
Perşembe 09.00 - 09.40


Dürrin TOKSÖZ
Fransızca Öğretmeni
Her gün randevu ile


Ebru AKDAĞ
Yaratıcı Drama Öğretmeni
Salı 6.Ders: 13.40 -14.20


Efe YÖRÜKAKAR
Fizik Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Salı 14.00 - 14.40


Elmas ÖZBİNİCİ
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 09.50 - 10.30
Perşembe 09.50 - 10.30


Elodie EZZO
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40
Perşembe 14.00 - 14.40


Elvin TEKBİRLİK
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Engin GÜLEŞKEN
Felsefe Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Çarşamba 09.00 - 09.40


Eve JEANNE
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Çarşamba 09.00 - 09.40


Fatih TUNCER
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Cuma 1. Ders 08.40 - 09.20


Fergül GÜLKAN
Beden Eğitimi Öğretmeni
Salı 1. Ders: 08.40 - 09.20


Funda UÇAL
Kimya Öğretmeni
Pazartesi 13.10 - 13.50
Perşembe 14.00 - 14.40


Füsun YALÇIN AK
Matematik Öğretmeni
Pazartesi 14.00 - 14.40
Çarşamba 09.00 - 09.40


Gülcihan ÖZCAN
Fen Bilgisi Öğretmeni
Çarşamba 4. Ders: 11.10 - 11.50


Gülşen DİVARCI AVUKAT
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 08.10 - 08.50
Cuma 08.10 - 08.50


Gülsün AKBABA
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 4. Ders: 11.10 - 11.50


H. Sahra KAHVECİOĞLU
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Salı 09.00 - 09.40


Hakan ŞENEKEN
Tarih Öğretmeni
Pazartesi 14.50 - 15.30
Çarşamba 13.50 - 14.30


Hakan TOKDEMİR
Türkçe Öğretmeni
Salı 3. Ders: 10.20 - 11.00


Hande TUNCAR
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 10.40 - 11.20
Perşembe 14.00 - 14.40


Hatice ÖZDENİZYARAN
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 12.40 - 13.20


Hayriye KARA
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 14.00 - 14.40
Cuma 09.00 - 09.40


İlknur BAYKAL KÖK
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 6. Ders: 13.30 - 14.10


İlknur ÇEVİK
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Işıl ERDOĞAN MUTLU
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 09.50 - 10.30
Cuma 09.50 - 10.30


Işıl GÖNCÜOĞLU
Sınıf Öğretmeni
Salı 4. Ders: 11.10 - 11.50


Katia Lucie ZANIC SEZİK
Fransızca Öğretmeni
6. Sınıflar Pazartesi 5. Ders: 12.40 - 13.20
5. Sınıflar Çarşamba 6. Ders: 13.30 - 14.10


Kenan ÖNAL
Biyoloji Öğretmeni
Pazartesi 10.40 - 11.20
Salı 10.40 - 11.20


M. Tufan YILDIZ
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Margot CHABANIS
Fransızca Öğretmeni
7. Sınıflar Perşembe 7. Ders: 14.20 - 15.00
8. sınıflar Çarşamba 4. Ders: 11.10 - 11.50


Marianna KARTELLİ
İngilizce Öğretmeni
Pazartesi 14.00 - 14.40
Cuma 08.10 - 08.50


Marie Rosalie GACHET
Fransızca Öğretmeni
Salı 14.50 - 15.30
Cuma 10.40 - 11.20


Marine Estelle Isabelle MİCHEL
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Cuma 09.50 - 10.30


Mehmet ÖKSÜZ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Salı 2.Ders: 9.50-10.30


Murat YAPUCU
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40
Perşembe 10.40 -11.20


Nathalie GOOSSENS
Fransızca Öğretmeni
2. Sınıflar: Perşembe 4. Ders: 11.10 - 11.50
1. Sınıflar: Cuma 4. Ders: 11.10 - 11.50


Oya GÜLEN
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Çarşamba 14.50 - 15.30


Özde ALICIOĞLU ALPARSLAN
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Özde YILDIZ
Anasınfı Öğretmeni
Pazartesi 7.Ders: 14.20 - 15.00


Öznur ÖZTORUN
Fransızca Öğretmeni
1.Sınıfar: Cuma 4.Ders: 11.10 - 11.50
2. Sınıflar Perşembe 4. Ders 11.10 - 11.50


Öznur YASLITAŞ CELLIER
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 11.30 - 13.00
Çarşamba 08.00 - 10.00
Cuma 10.50 - 11.20


Perihan PEKEL
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 5.Ders: 12.40 - 13.20


Ramazan BUDAK
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Pazartesi 6. Ders: 13.30 - 14.10


Ruşen Kesim AYARCI
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Randevu ile


Şadiye İNCEKARA
Fen Bilgisi Öğretmeni
Salı 14.00 - 14.40
Çarşamba 09.50 - 10.30


Seçil ACAR
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 1. ders: 08.40 - 09.20


Seçkin ÖNDER
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 09.50 - 10.30
Perşembe 09.50 - 10.30


Seden KAĞITÇIOĞLU
Matematik Öğretmeni
Pazartesi 14.50 - 15.30
Perşembe 09.50 - 14.30


Selcen KIRITOĞLU ÖZDİL
Türkçe Öğretmeni
Salı 2. Ders: 09.30 - 10.10


Selin ÖZKAN
Sınıf Öğretmeni
Cuma 3.Ders: 10.20 - 11.00


Semra İNCE
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 5. Ders: 12.40 - 13.20


Senem TURAN YAYGIR
Fransızca Öğretmeni
4. Sınıflar Pazartesi 4. Ders: 11.10 - 11.50
7. Sınıflar Perşembe 7. Ders: 14.20 - 15.00


Şermin BARAN ÖNER
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 5. Ders: 12.40 - 13.20


Sibel GAZAN
Biyoloji Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Salı 10.40 - 11.20


Simon Alexıs ROYE
Fransızca Öğretmeni
Perşembe 10.40 - 11.20
Cuma 10.40 - 11.20


Süeyla YILDIRIM
İlkokul Müdür Yardımcısı
Randevu ile


Vedat GENÇ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40
Perşembe 09.00 - 09.40


Victoria Hercai EROL
Fransızca Öğretmeni
Perşembe 10.40 - 11.20
Cuma 08.10 - 08.50


Yann LUCAS
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Çarşamba 09.50 - 10.30


Yaşariye YALÇIN
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Perşembe 09.50 - 10.30


Yeliz AÇIKBAŞ
Fransızca Öğretmeni
2. Sınıflar: Perşembe 4. Ders: 11.10 - 11.50
1. Sınıflar: Cuma 4. Ders: 11.10 - 11.50


Yeliz ALPAY
Matematik Öğretmeni
Salı 1. Ders: 08.40 - 09.20


Zeki ACAR
Beden Eğitimi Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Çarşamba 09.50 - 10.30


Zeynep SOMEREN
Kimya Öğretmeni
Pazartesi 10.40 - 11.20
Çarşamba 09.00 - 09.40


Zümran YARAN
Fransızca Öğretmeni
3.Sınıflar Salı 12.40 - 13.20
5.Sınıflar(Deb.) Çarşamba 13.30 - 14.10