Veli Görüşme Saatleri



*Alfabetik sıralama yapılmıştır.



Abdullah ALTAY
Matematik Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Perşembe 14.00 - 14.40


Ahmet SAĞIROĞLU
Matematik Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Cuma 09.50 - 10.30


Alper KABRAN
Kimya Öğretmeni
Pazartesi 14.00 - 14.40
Cuma 10.40 - 11.20


Amandine HEURTEL
Fransızca Öğretmeni
4. Sınıf Perşembe 1.Ders: 08.50-09.30
3. Sınıf Salı 5.Ders: 12.50-13.30


Anna ATİK
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 10.40 - 11.20
Cuma 14.00 - 14.40


Arzu ONARANEL
Fizik Öğretmeni
Her gün randevu ile


Asuman S.CÜMERT
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 3.Ders: 10.30-11.10


Ayça ÖZER
Müzik Öğretmeni
Perşembe 3.Ders: 10.30-11.10


Aylin GÜLER
Müzik Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Cuma 14.00 - 14.40


Aysel SARIZEYBEK
Beden Eğitimi Öğretmeni
Her gün randevu ile


Barbaros Yiğit KONUK
İngilizce Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Cuma 08.10 - 08.50


Berkan USLUCAN
Tarih Öğretmeni
Perşembe 14.50 - 15.30
Cuma 11.30 - 12.10


Berna ANER
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40
Cuma 10.40 - 11.20


Berrin GÜRBÜZ
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 1.Ders: 08.50-09.30


Betül BIÇAKCI
İngilizce Öğretmeni
Çarşamba 3.Ders: 10.30-11.10


Betül YAVUZ
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 6.Ders: 13.40-14.20


Bilal TONK
Beden Eğitimi Öğretmeni
Pazartesi 1.Ders: 08.50-09.30


Birnur EGE
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Salı 7.Ders: 14.30-15.10


Buğra BOYACIOĞLU
Beden Eğitimi Öğretmeni
Çarşamba 11.30 - 12.10
Perşembe 14.00 - 14.40


Burcu GÜÇER
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Çarşamba 09.50 - 10.30
Perşembe 10.40 - 11.20


Burcu IRMAK
Coğrafya Öğretmeni
Pazartesi 14.00 - 14.40
Çarşamba 10.40 - 11.20


Burcu TÜZÜN
İngilizce Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Cuma 08.10 - 08.50


Çağdaş YÜKSEL
Coğrafya Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Perşembe 09.00 - 09.40


Cem SENKOŞ
Fizik Öğretmeni
Pazartesi 10.40 - 11.20
Salı 10.40 - 11.20


Çiğdem ATEŞ
Fen Bilgisi Öğretmeni
Salı 2.Ders: 09.40-10.20


Claudia SEVİM
Fransızca Öğretmeni
1. Sınıf Salı 1.Ders: 08.50-09.30
2. Sınıf Salı 1.Ders: 8.50 - 9.30


Deniz Çağlar IŞILDAK
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Cuma 10.40 - 11.20


Dürrin TOKSÖZ
Fransızca Öğretmeni
Her gün randevu ile


Ebru AKDAĞ
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 3.Ders: 10.30-11.10


Efe YÖRÜKAKAR
Fizik Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Perşembe 11.30 - 12.10


Elmas ÖZBİNİCİ
Fransızca Öğretmeni
Salı 14.00 - 14.40
Perşembe 14.00 - 14.40


Elodie EZZO
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 7.Ders: 14.30-15.10


Elodie EZZO
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 7.Ders: 14.30-15.10


Elvin TEKBİRLİK
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Engin GÜLEŞKEN
Felsefe Öğretmeni
Perşembe 09.50 - 10.30
Cuma 14.50 - 15.30


Eve JEANNE
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Çarşamba 10.40 - 11.20


Fatih TUNCER
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Pazartesi 3.Ders: 10.30-11.10


Fergül KAYA
Beden Eğitimi Öğretmeni
Çarşamba 2.Ders: 09.40-10.20


Fidan TEMİZ
Biyoloji Öğretmeni
Salı 08.10 - 08.50
Çarşamba 08.10 - 08.50


Funda UÇAL
Kimya Öğretmeni
Çarşamba 13.10 - 13.50
Cuma 09.50 - 10.30


Gülcihan ÖZCAN
Fen Bilgisi Öğretmeni
Salı 2.Ders: 09.40-10.20


Gülşen DİVARCI AVUKAT
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Çarşamba 09.50 - 10.30


Gülsün AKBABA
Fransızca Öğretmeni
6. Sınıf Yeni Başlayan Salı 4.Ders: 11.20-12.00
8. Sınıf Cuma 6.Ders: 13.40 -14.20


H. Sahra KAHVECİOĞLU
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Perşembe 10.40 - 11.20


Hakan ŞENEKEN
Tarih Öğretmeni
Salı 14.50 - 15.30
Cuma 10.40 - 11.20


Hakan TOKDEMİR
Türkçe Öğretmeni
Salı 5.Ders: 12.50-13.30


Hande TUNCAR
Fransızca Öğretmeni
Salı 10.40 - 11.20
Perşembe 14.50 - 15.30


Hayriye KARA
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Çarşamba 14.00 - 14.40


Hülya HALICIOĞLU
Fransızca Öğretmeni
3.Sınıflar Salı 5.Ders: 12.50-13.30


İlknur BAYKAL
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 1.Ders: 08.50-09.30


İlknur ÇEVİK
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Işıl ERDOĞAN MUTLU
Matematik Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40
Cuma 09.50 - 10.30


Işıl GÖNCÜOĞLU
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 6.Ders: 13.40-14.20


Işıl SORGUÇ BOZKURT
Matematik Öğretmeni
Perşembe 13.00 - 15.00
Cuma 13.00 - 14.30
(Sadece Online)


Jerome ROİSE
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Cuma 09.50 - 10.30


Katia Lucie ZANIC SEZİK
Fransızca Öğretmeni
5.Sınıf Perşembe 5.Ders: 12.50-13.30
6.sınıf Yeni Başlayan Salı 4.Ders: 11.20-12.00


Kenan ÖNAL
Biyoloji Öğretmeni
Pazartesi 11.30 - 12.10
Salı 10.40 - 11.20


Laetitia MERAND
Fransızca Öğretmeni
1. Sınıf Salı 1.Ders: 08.50-09.30
2. Sınıf Salı 1.Ders: 8.50 - 9.30


M. Tufan YILDIZ
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Marianna KARTELLİ
İngilizce Öğretmeni
Pazartesi 08.10 - 08.50
Cuma 08.10 - 08.50


Marıe LESVIGNE
Fransızca Öğretmeni
8. Sınıf Cuma 6.Ders: 13.40 -14.20
6. Sınıf Salı 5.Ders 12.50 -13.30


Marie Rosalie GACHET
Fransızca Öğretmeni
Perşembe 09.00 - 09.40
Cuma 08.10 - 08.50


Mehmet ÖKSÜZ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Çarşamba 3.Ders: 10.30-11.10


Murat YAPUCU
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Cuma 09.50 - 10.30


Oya GÜLEN
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 10.40 - 11.20
Cuma 08.10 - 08.50


Özde ALICIOĞLU ALPARSLAN
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Özde YILDIZ
Anasınfı Öğretmeni
Pazartesi 7.Ders: 14.30-15.10


Öznur YASLITAŞ CELLIER
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 11.30 - 13.00
Çarşamba 08.00 - 10.00
Cuma 10.50 - 11.20


Perihan PEKEL
Sınıf Öğretmeni
Salı 2.Ders: 09.40-10.20


Philippe Pierre MISISCHI
Matematik Öğretmeni
Pazartesi 10.40 - 11.20
Salı 10.40 - 11.20


Ramazan BUDAK
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Salı 6.Ders: 13.40-14.20


Şadiye İNCEKARA
Fen Bilgisi Öğretmeni
Salı 14.00 - 14.40
Çarşamba 09.50 - 10.30


Seçil ACAR
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 3.Ders: 10.30-11.10


Seçkin ÖNDER
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 09.50 - 10.30
Perşembe 09.50 - 10.30


Selcen KIRITOĞLU ÖZDİL
Türkçe Öğretmeni
Çarşamba 3.Ders: 10.30-11.10


Selin ÖZKAN
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 1.Ders: 08.50-09.30


Semra İNCE
Fransızca Öğretmeni
6. Sınıf Çarşamba 5.Ders: 12.50 -13.30
7. Sınıf Cuma 3.Ders: 10.30-11.10


Senem TURAN YAYGIR
Fransızca Öğretmeni
4. Sınıf Perşembe 1.Ders: 08.50-09.30
5. Sınıf Perşembe 5.Ders: 12.50-13.30
5. Sınıf Yeni Başlayan Çarşamba 4.Ders: 11.20-12.00


Şermin BARAN ÖNER
Fransızca Öğretmeni
5.Sınıf Perşembe 5.Ders: 12.50-13.30


Sibel GAZAN
Biyoloji Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40
Perşembe 14.00 - 14.40


Simon Alexıs ROYE
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 11.30 - 12.10
Perşembe 13.10 - 13.50


Victoria Hercai EROL
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 08.10 - 08.50
Cuma 10.40 - 11.20


Yann LUCAS
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40
Cuma 14.00 - 14.40


Yaşariye YALÇIN
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Pazartesi 09.30-10.30
Perşembe 10.00 - 12.00


Yeliz AÇIKBAŞ
Fransızca Öğretmeni
1. Sınıf Salı 1.Ders: 08.50-09.30
5. Sınıf Yeni Başlayan Çarşamba 4.Ders: 11.20-12.00


Yeliz ALPAY
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 3.Ders: 10.30-11.10


Zeki ACAR
Beden Eğitimi Öğretmeni
Pazartesi 10.40 - 11.20
Salı 13.10 - 13.50


Zeynep SOMEREN
Kimya Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Cuma 09.00 - 09.40