*Alfabetik sıralama yapılmıştır.



Alper GÜLOĞLU
Fizik Öğretmeni
Salı 13.10 – 13.50
Perşembe 14.50 – 15.30


Alper KABRAN
Kimya Öğretmeni
Pazartesi 09.50 – 10.30
Çarşamba 09.00 – 09.40


Arzu ÇIKAL
Fizik Öğretmeni
Randevu ile


Asuman S.CÜMERT
Sınıf Öğretmeni
Cuma 09.00 - 09.40


Bahar GÜZELOĞLU
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 10.45 - 11.25


Benjamen CELLIER
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40


Berrin GÜRBÜZ
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 13.15 - 13.55


Betül BIÇAKCI
İngilizce Öğretmeni
Cuma 09.00 - 09.40


Bilal TONK
Beden Eğitimi Öğretmeni
Çarşamba 10.45 - 11.25


Birnur EGE
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Perşembe 09.00 - 09.40


Burcu IRMAK
Coğrafya Öğretmeni
Salı 13.10 – 13.50
Çarşamba 10.40 – 11.20


Burcu TÜZÜN
İngilizce Öğretmeni
Pazartesi 09.00 – 09.40
Cuma 09.00 – 09.40


Cem SENKOŞ
Fizik Öğretmeni
Pazartesi 09.00 – 09.40
Cuma 10.40 – 11.20


Christine AKGÜN
Fransızca Öğretmeni
Perşembe 14.00 – 14.40
Cuma 14.50 – 15.30


Çiğdem ATEŞ
Fen Bilgisi Öğretmeni
Salı 14.05 - 14.45


Claudia SEVİM
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 11.35 - 12.15


Ebru AKDAĞ
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 09.55 - 10.35


Ebru BİLGE
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 09.00 – 09.40
Perşembe 09.00 – 09.40


Elmas ÖZBİNİCİ
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 10.40 – 11.20
Çarşamba 11.30 – 12.10


Elvin TEKBİRLİK
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Randevu ile


Emili RONDİN
Anasınfı Öğretmeni
Salı 14.05 - 14.45


Esma Gülfer TEKİN
Sınıf Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40


Eve JEANNE
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 10.40 – 11.20
Salı 13.10 – 13.50


Fergül KAYA
Beden Eğitimi Öğretmeni
Salı 10.45 - 11.25


Fidan TEMİZ
Biyoloji Öğretmeni
Pazartesi 09.50 – 10.30
Çarşamba 09.00 – 09.40


Gülcihan DALKIRAN ÖZCAN
Fen Bilgisi Öğretmeni
Salı 15.50 - 16.30


Gülşen DİVARCI AVUKAT
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Randevu ile


Gülsün AKBABA
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 09.55 - 10.35


Hakan ŞENEKEN
Tarih Öğretmeni
Pazartesi 13.10 – 13.50
Çarşamba09.50 – 10.30


Hakan TOKDEMİR
Türkçe Öğretmeni
Perşembe 09.00 - 09.40


Hande TUNCAR
Fransızca Öğretmeni
Salı 10.40 – 11.20
Perşembe 10.40 – 11.20


Helene Claude OLYMPE
Fransızca Öğretmeni
Salı 15.00 - 15.40


Hülya HALICIOĞLU
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 11.35 - 12.15


Huriye Müge AKSU
Anasınfı Öğretmeni
Salı 14.05 - 14.45


İlknur BAYKAL
Sınıf Öğretmeni
Cuma 10.45 - 11.25


Işıl ERDOĞAN MUTLU
Matematik Öğretmeni
Salı 14.50 – 15.30
Çarşamba 09.50 – 10.30


Işıl SORGUÇ
Matematik Öğretmeni
Salı 14.50 – 15.30
Çarşamba 09.50 – 10.30


Jacques BERNARD
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 11.35 - 12.15


Katia Lucie ZANIC
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40


Kenan ÖNAL
Biyoloji Öğretmeni
Salı 11.30 – 12.10
Cuma 09.00 – 09.40


Laetitia MERAND
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 09.55 - 10.35


M. Tufan YILDIZ
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Randevu ile


Marıe LESVIGNE
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40


Marie Rosalie GACHET
Fransızca Öğretmeni
Salı 09.50 – 10.30
Perşembe 10.40 – 11.20


Mehmet ÖKSÜZ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Pazartesi 09.55 - 10.35


Mehmet Ali YAKA
Tarih Öğretmeni
Çarşamba 13.10 – 13.50
Perşembe 09.50 – 10.30


Meltem EYÜBOĞLU KÜRKAN
İngilizce Öğretmeni
Salı 09.50 – 10.30
Perşembe 09.00 – 09.40


Meral Yiğit HELALPARA
Müzik Öğretmeni
Perşembe 09.00 - 09.40


Murat SELLİ
Matematik Öğretmeni
Pazartesi 14.50 – 15.30
Çarşamba 09.50 – 10.30


Murat SELLİ
Matematik Öğretmeni
Salı 14.50 – 15.30
Perşembe 14.50 – 15.30


Murat YAPUCU
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 09.00 – 09.40
Çarşamba 09.00 – 09.40


Nurcan YÜCELLİ
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 11.30 – 12.10
Çarşamba 11.30 – 12.10


Özge ZİNCİR
Sınıf Öğretmeni
Cuma 09.55 - 10.35


Özgür DAYAÇ
Felsefe Öğretmeni
Salı 09.00 – 09.40
Cuma 09.00 – 09.40


Öznur YASLITAŞ CELLIER
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 08.10 – 08.50
Cuma 08.10 – 08.50


Pınar KIZMAZ
İngilizce Öğretmeni
Pazartesi 11.30 – 12.10
Perşembe 10.40 – 11.20


Ramazan BUDAK
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Perşembe 09.55 - 10.35


Seçil ACAR
Matematik Öğretmeni
Perşembe 09.00 - 09.40


Seçkin ÖNDER
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 10.40 – 11.20
Perşembe 11.30 – 12.10


Selcen KIRITOĞLU ÖZDİL
Türkçe Öğretmeni
Perşembe 10.45 - 11.25


Semra İNCE
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40


Senem TURAN
Fransızca Öğretmeni
3.Sınıflar için Çarşamba 11.35 -12.15
6.Sınıflar için Çarşamba 09.00 - 09.40


Süeyla YILDIRIM
Fransızca Öğretmeni
Perşembe 15.50 - 16.30


Virginie MENARD GÜLOĞLU
Fransızca Öğretmeni
Perşembe 15.50 - 16.30


Yann LUCAS
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 10.40 – 11.20
Cuma 10.40 – 11.20


Yaşariye YALÇIN
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Salı 09.55 - 10.35


Yeliz AÇIKBAŞ
Fransızca Öğretmeni
Salı 15.00 - 15.40


Yeliz ALPAY
Matematik Öğretmeni
Pazartesi 13.15 - 13.55


Yıldırım KARAKAŞ
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 13.15 - 13.55


Zeki ACAR
Beden Eğitimi Öğretmeni
Çarşamba 09.50 – 10.30
Cuma 10.40 – 11.20


Zeynep SOMEREN
Kimya Öğretmeni
Pazartesi 09.00 – 09.40
Cuma 10.40 – 11.20