*Alfabetik sıralama yapılmıştır.



Abdullah ALTAY
Matematik Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Perşembe 14.05 - 14.45


Alper KABRAN
Kimya Öğretmeni
Pazartesi 14.05 - 14.45
Cuma 10.40 - 11.20


Arzu ÇIKAL
Fizik Öğretmeni
Her gün randevu ile


Asuman S.CÜMERT
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 13.15 - 13.55


Ayça ÖZER
Müzik Öğretmeni
Salı 09.55 - 10.35


Aylin GÜLER
Müzik Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Cuma 14.05 - 14.45


Aysel SARIZEYBEK
Beden Eğitimi Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Cuma 09.00 - 09.40


Bahar YAĞDIRAN
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 11.45 - 12.25


Benjamin CELLIER
Fransızca Öğretmeni
Salı 11.45 - 12.25


Berkan USLUCAN
Tarih Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Cuma 09.00 - 09.40


Berna ANER
Matematik Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40
Cuma 09.50 - 10.30


Berrin GÜRBÜZ
Sınıf Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40


Betül BIÇAKCI
İngilizce Öğretmeni
Cuma 09.55 - 10.35


Bilal TONK
Beden Eğitimi Öğretmeni
Salı 10.50 - 11.30


Birnur EGE
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Pazartesi 09.55 - 10.35


Burcu GÜÇER
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Pazartesi 14.05 - 14.45
Cuma 09.00 - 09.40


Burcu IRMAK
Coğrafya Öğretmeni
Perşembe 14.05 - 14.45
Cuma 10.40 - 11.20


Burcu TÜZÜN
İngilizce Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40
Perşembe 09.50 - 10.30


Çağdaş YÜKSEL
Coğrafya Öğretmeni
Çarşamba 10.40 - 11.20
Cuma 09.00 - 09.40


Cedric CHABRİERES
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 11.45 - 12.45


Cem SENKOŞ
Fizik Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40
Cuma 09.50 - 10.30


Christine AKGÜN
Fransızca Öğretmeni
Salı 08.10 - 08.50
Çarşamba 09.00 - 09.40


Çiğdem ATEŞ
Fen Bilgisi Öğretmeni
Pazartesi 09.55 - 10.35


Claudia SEVİM
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 16.00 - 16.40


Deniz Çağlar IŞILDAK
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 13.15 - 13.55
Cuma 09.50 - 10.30


Dürrin TOKSÖZ
Fransızca Öğretmeni
Her gün randevu ile


Ebru AKDAĞ
Sınıf Öğretmeni
Salı 14.10 - 14.50


Efe YÖRÜKAKAR
Fizik Öğretmeni
Pazartesi 11.30 - 12.10
Salı 14.05 - 14.45


Elmas ÖZBİNİCİ
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.50 - 10.30
Cuma 10.40 - 11.20


Elodie EZZO
Fransızca Öğretmeni
Salı 10.40 - 11.20
Çarşamba 14.55 - 15.35


Elvin TEKBİRLİK
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Emili RONDİN
Anasınfı Öğretmeni
Pazartesi 13.15 - 15.55


Engin GÜLEŞKEN
Felsefe Öğretmeni
Perşembe 14.55 - 15.35
Cuma 13.15 - 13.55


Eve JEANNE
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 13.15-13.55
Salı 13.15 - 13.55


Fergül KAYA
Beden Eğitimi Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40


Fidan TEMİZ
Biyoloji Öğretmeni
Çarşamba 10.40 - 11.20
Cuma 08.10 - 08.50


Gülcihan ÖZCAN
Fen Bilgisi Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40


Gülşen DİVARCI AVUKAT
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Salı 09.00 - 09.40


Gülsün AKBABA
Fransızca Öğretmeni
Salı 11.45 - 12.25
Salı 13.15 - 13.55


H. Sahra KAHVECİOĞLU
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Salı 09.50 - 10.30


Hakan ŞENEKEN
Tarih Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Salı 11.30 - 12.10


Hakan TOKDEMİR
Türkçe Öğretmeni
Cuma 09.00 - 09.40


Hande TUNCAR
Fransızca Öğretmeni
Her gün randevu ile


Hayriye KARA
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40
Perşembe 10.40 - 11.20


Hülya HALICIOĞLU
Fransızca Öğretmeni
Salı 11.45 - 12.25


İlknur BAYKAL
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 10.50 - 11.30


İlknur ÇEVİK
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Işıl ERDOĞAN MUTLU
Matematik Öğretmeni
Pazartesiı 09.00 - 09.40
Salı 09.00 - 09.40


Işıl SORGUÇ
Matematik Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Çarşamba 10.40 - 11.20


Jerome ROİSE
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 10.40 - 11.20
Cuma 14.05 - 14.45


Katia Lucie ZANIC
Fransızca Öğretmeni
Salı 13.15-13.55
Cuma 10.50 - 11.30


Kenan ÖNAL
Biyoloji Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Perşembe 11.30 - 12.10


Laetitia MERAND
Fransızca Öğretmeni
Perşembe 09.00 - 09.40


M. Tufan YILDIZ
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Marianna KARTELLİ
İngilizce Öğretmeni
Salı 09.00 - 09.40
Cuma 14.55 - 15.35


Marıe LESVIGNE
Fransızca Öğretmeni
Çarşamba 16.00 - 16.40


Marie Rosalie GACHET
Fransızca Öğretmeni
Salı 11.30 - 12.10
Perşembe 10.40 - 11.20


Mehmet ÖKSÜZ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.55


Mehmet ÖKSÜZ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Pazartesi 09.55 - 10.35


Murat YAPUCU
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Perşembe 09.50 - 10.30


Oya GÜLEN
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Pazartesi 08.10 - 08.50
Cuma 08.10 - 08.50


Özde ALICIOĞLU
Psikolojik Danışman - Rehber Öğretmen
Her gün randevu ile


Özde YILDIZ
Anasınfı Öğretmeni
Pazartesi 13.15 - 15.55


Öznur YASLITAŞ CELLIER
Fransızca Öğretmeni
Raporlu


Perihan PEKEL
Sınıf Öğretmeni
Pazartesi 09.55 - 10.35


Philippe Pierre MISISCHI
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 14.05 - 14.45
Perşembe 09.00 - 09.40


Pınar KIZMAZ
İngilizce Öğretmeni
Çarşamba 09.00 - 09.40
Perşembe 09.00 - 09.40


Ramazan BUDAK
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Pazartesi 10.50 - 11.30


Seçil ACAR
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 09.55 - 10.35


Seçkin ÖNDER
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 14.55 – 15.35


Selcen KIRITOĞLU ÖZDİL
Türkçe Öğretmeni
Salı 13.15 - 13.55


Selin ÖZKAN
Sınıf Öğretmeni
Salı 09.55 - 10.35


Semra İNCE
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 11.45 - 12.25


Senem TURAN
Fransızca Öğretmeni
Cuma 10.50 - 11.30


Sibel ÇAĞLAR
Biyoloji Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Cuma 09.50 - 10.30


Simon Alexıs ROYE
Fransızca Öğretmeni
Salı 11.30 - 12.10
Çarşamba 13.15 - 13.55


Süeyla YILDIRIM
Fransızca Öğretmeni
Salı 11.45 - 12.25


Victoria Hercai EROL
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 14.05 - 14.45
Perşembe 09.50 - 10.30


Yann LUCAS
Fransızca Öğretmeni
Pazartesi 09.00 - 09.40
Perşembe 09.00 - 09.40


Yaşariye YALÇIN
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Pazartesi 09.00-09.40


Yaşariye YALÇIN
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Pazartesi 13.15 - 13.55
Perşembe 09.50 - 10.30


Yeliz AÇIKBAŞ
Fransızca Öğretmeni
Cuma 10.50 - 11.30


Yeliz ALPAY
Matematik Öğretmeni
Çarşamba 10.50 - 11.30


Yıldırım KARAKAŞ
Sınıf Öğretmeni
Salı 09.55 - 10.35


Zeki ACAR
Beden Eğitimi Öğretmeni
Salı 09.50 - 10.30
Çarşamba 13.15 - 13.55


Zeynep SOMEREN
Kimya Öğretmeni
Pazartesi 14.55 - 15.35
Salı 10.40 - 11.20