• İZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET İLKÖĞRETİM KURUMU AKADEMİK DESTEK VE GELİŞİM PROGRAMLARI - 23 Ekim 2019

    Untitled Document

    İZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET İLKÖĞRETİM OKULU
    2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKUL SONRASI ETKİNLİKLER

    PAZARTESİ

    SALI

    ÇARŞAMBA

    PERŞEMBE

    CUMA

    7-8. SINIF ERKEK BASKETBOL
    ÇALIŞMASI
    16.50-18.00

    7-8. SINIF YILDIZ KIZ VOLEYBOL
    TAKIM ÇALIŞMASI
    07.30-08.50

    3-4. SINIF MİNİK ERKEK VOLEYBOL
    ÇALIŞMASI
    16.50-18.00

    7-8. SINIF YILDIZ KIZ VOLEYBOL
    TAKIM ÇALIŞMASI
    07.30-08.50

    7-8 KIZ VOLEYBOL
    18.00-19.30

    ORTAOKUL
    FRANSIZCA TİYATRO
    ÇALIŞMASI*
    17.00-18.00

    3-4. SINIFLAR MİNİK ERKEK BASKETBOL
    ÇALIŞMASI
    16.50-18.00

    5-6. SINIF KÜÇÜK KIZ VOLEYBOL
    ÇALIŞMASI
    18.00-19.30

    3-4. SINIF ERKEK BASKETBOL
    ÇALIŞMASI
    16.50-18.00

    3/4 MİNİK KIZ VOLEYBOL
    16.50-18.00

     

     

    İLKOKUL DANS ATÖLYESİ
    16.50-17.30

    5-6. SINIF ERKEK BASKETBOL
    ÇALIŞMASI
    18.00-19.30

    ORTAOKUL
    FLL TAKIM ÇALIŞMASI
    17.00-18.00

     

     

    ORTAOKUL
    FLL TAKIM ÇALIŞMASI
    17.00-18.00

    ORTAOKUL
    SATRANÇ
    ATÖLYESİ
    17.00-18.00

    ORTAOKUL DANS ATÖLYESİ
    16.50-17.30

     

     

     

    3-4. SINIF ROBOTİK KODLAMA ATÖLYESİ
    16.50-17.30

     

     

     

     

    İLKOKUL
    BİLİM ATÖLYESİ
    16.50-17.30

     

     

     

     

    ORTAOKUL FRANSIZCA KUKLA ÇALIŞMASI*
    17.00-18.00

     

     

     

     

    ORTAOKUL
    DESTİNATİON IMAGINATION
    TAKIM ÇALIŞMASI
    16.50-18.00

     

     

    İZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET İLKÖĞRETİM KUTUMU 2019-2020 ÖĞRETİM YILI
    AKADEMİK DESTEK VE GELİŞİM PROGRAMLARI
    16.40-17.30 SAATLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

    Pazartesi

    Salı

    Çarşamba

    Perşembe

    Cuma

    FELSEFİ SORGULAMA TOPLULUĞU
    /TFL TÜRKÇE EKİBİ
    (6-7-8)

    H.Tokdemir
    S.Özdil

    TÜRKÇE 7

    S.Özdil

    TFL FEN EKİBİ
    (6-7-8)

    Ç.Ateş-G.Özcan

    DESTİNATİON
    İMAGİNATİON KULÜBÜ

    H.TokdemirS.Özdil

    LEGO ROBOT KULÜBÜ

    Ç.Ateş
    G.Özcan

    MATEMATİK 7
    MATEMATİK 8

    S.Acar
    Y.Alpay

    MATEMATİK 5

    S.Acar

    TFL MAT EKİBİ(6-7-8)

    S.Acar-Y.Alpay

    SOSYAL 7
    İNKILAP 8

    R.Budak
    R.Budak

    TÜRKÇE 5
    TÜRKÇE 6

    H.Tokdemir
    S.Özdil

    FEN 5
    FEN 8

    Ç.Ateş
    G.Özcan

    FEN 6

    G.Özcan

    TÜRKÇE 8

    H.Tokdemir

    FEN 7

    Ç.Ateş

    SOSYAL 5
    SOSYAL 6

    R.Budak
    R.Budak

    FRANSIZCA 5

    K.Zanic-S.Turan-Y.Açıkbaş-B.Cellier-M.Lesvigne

    FRANSIZCA 1

    Y.Açıkbaş-L.Merand

    FRANSIZCA 2

    C.Sevim-L.Merand

    FRANSIZCA 4

    H.Halıcıoğlu- B.Cellier

    MATEMATİK 6

    Y.Alpay

    İLKOKUL 1
    İLKOKUL 2
    İLKOKUL 3
    İLKOKUL 4

    P.Pekel-İ.Baykal
    E.Akdağ-S.Özkan
    B.Güzeloğlu-A.Cümert
    Y.Karakaş-B.Gürbüz

    FRANSIZCA 6

    G.Akbaba-S.İnce-K.Zanic

     

    FRANSIZCA 7

    S.İnce-
    C.Chabrieres

    FRANSIZCA 3

    H.Halıcıoğlu- C.Sevim-M.Lesvigne

    FRANSIZCA 8

    G.Akbaba- C.Chabrieres

    TFL SOSYAL BİLGİLER EKİBİ
    (6-7-8)

    R.Budak