Untitled Document

İZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET İLKÖĞRETİM OKULU
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKUL SONRASI ETKİNLİKLER

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

7-8. SINIF ERKEK BASKETBOL
ÇALIŞMASI
16.50-18.00

7-8. SINIF YILDIZ KIZ VOLEYBOL
TAKIM ÇALIŞMASI
07.30-08.50

3-4. SINIF MİNİK ERKEK VOLEYBOL
ÇALIŞMASI
16.50-18.00

7-8. SINIF YILDIZ KIZ VOLEYBOL
TAKIM ÇALIŞMASI
07.30-08.50

7-8 KIZ VOLEYBOL
18.00-19.30

ORTAOKUL
FRANSIZCA TİYATRO
ÇALIŞMASI*
17.00-18.00

3-4. SINIFLAR MİNİK ERKEK BASKETBOL
ÇALIŞMASI
16.50-18.00

5-6. SINIF KÜÇÜK KIZ VOLEYBOL
ÇALIŞMASI
18.00-19.30

3-4. SINIF ERKEK BASKETBOL
ÇALIŞMASI
16.50-18.00

3/4 MİNİK KIZ VOLEYBOL
16.50-18.00

 

 

İLKOKUL DANS ATÖLYESİ
16.50-17.30

5-6. SINIF ERKEK BASKETBOL
ÇALIŞMASI
18.00-19.30

ORTAOKUL
FLL TAKIM ÇALIŞMASI
17.00-18.00

 

 

ORTAOKUL
FLL TAKIM ÇALIŞMASI
17.00-18.00

ORTAOKUL
SATRANÇ
ATÖLYESİ
17.00-18.00

ORTAOKUL DANS ATÖLYESİ
16.50-17.30

 

 

 

3-4. SINIF ROBOTİK KODLAMA ATÖLYESİ
16.50-17.30

 

 

 

 

İLKOKUL
BİLİM ATÖLYESİ
16.50-17.30

 

 

 

 

ORTAOKUL FRANSIZCA KUKLA ÇALIŞMASI*
17.00-18.00

 

 

 

 

ORTAOKUL
DESTİNATİON IMAGINATION
TAKIM ÇALIŞMASI
16.50-18.00

 

 

İZMİR ÖZEL TEVFİK FİKRET İLKÖĞRETİM KUTUMU 2019-2020 ÖĞRETİM YILI
AKADEMİK DESTEK VE GELİŞİM PROGRAMLARI
16.40-17.30 SAATLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

FELSEFİ SORGULAMA TOPLULUĞU
/TFL TÜRKÇE EKİBİ
(6-7-8)

H.Tokdemir
S.Özdil

TÜRKÇE 7

S.Özdil

TFL FEN EKİBİ
(6-7-8)

Ç.Ateş-G.Özcan

DESTİNATİON
İMAGİNATİON KULÜBÜ

H.TokdemirS.Özdil

LEGO ROBOT KULÜBÜ

Ç.Ateş
G.Özcan

MATEMATİK 7
MATEMATİK 8

S.Acar
Y.Alpay

MATEMATİK 5

S.Acar

TFL MAT EKİBİ(6-7-8)

S.Acar-Y.Alpay

SOSYAL 7
İNKILAP 8

R.Budak
R.Budak

TÜRKÇE 5
TÜRKÇE 6

H.Tokdemir
S.Özdil

FEN 5
FEN 8

Ç.Ateş
G.Özcan

FEN 6

G.Özcan

TÜRKÇE 8

H.Tokdemir

FEN 7

Ç.Ateş

SOSYAL 5
SOSYAL 6

R.Budak
R.Budak

FRANSIZCA 5

K.Zanic-S.Turan-Y.Açıkbaş-B.Cellier-M.Lesvigne

FRANSIZCA 1

Y.Açıkbaş-L.Merand

FRANSIZCA 2

C.Sevim-L.Merand

FRANSIZCA 4

H.Halıcıoğlu- B.Cellier

MATEMATİK 6

Y.Alpay

İLKOKUL 1
İLKOKUL 2
İLKOKUL 3
İLKOKUL 4

P.Pekel-İ.Baykal
E.Akdağ-S.Özkan
B.Güzeloğlu-A.Cümert
Y.Karakaş-B.Gürbüz

FRANSIZCA 6

G.Akbaba-S.İnce-K.Zanic

 

FRANSIZCA 7

S.İnce-
C.Chabrieres

FRANSIZCA 3

H.Halıcıoğlu- C.Sevim-M.Lesvigne

FRANSIZCA 8

G.Akbaba- C.Chabrieres

TFL SOSYAL BİLGİLER EKİBİ
(6-7-8)

R.Budak